Služby

Vitajte v našom detskom centre. Vaše detičky sa budú u nás citíť presne tak, ako doma, pretože u nás dostanú takú istú starostlivosť a pozornosť. Vďaka malej skupinke detí garantujeme individuálny prístup, v ktorom zohľadníme osobnosť každého dieťaťa. 

P
oskytujeme starostlivosť o deti od 1. roku do 3. rokov, poldennú aj celodennú komplexnú starostlivosť. Deti prijímame počas celého roka. Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 7.00 hod. do 17.00 hod.

Vaše deti u nás nepocítia pocit odlúčenia, postaráme sa o to, aby nebolo pre ne ťažké zvyknúť si na nové prostredie, nový kolektív. Pomôžeme tým tak aj rodičom pri návrate do práce. K deťom pristupujeme s rešpektom a s dôrazom na ich jedinečnosť, vek a situačné potreby. Pomáhame im rozvíjať ich kompetencie, kreativitu, myslenie, slovnú zásobu. Učia sa veku primeranej samostatnosti, rešpektovaniu druhých, spolupráci a akceptovaniu požiadaviek zo strany učiteliek. Na čas strávený v jasličkách by sa však mali predovšetkým tešiť a nájsť si nových kamarátov. O to sa rady postaráme. 

Deti si môžu kresliť, maľovať a kreatívne tvoriť v triede, príjemne sa zabaviť a zrelaxovať na detskom ihrisku. Medzi naše aktivity zaraďujeme aj činnosti inšpirované montessori pedagogikou.

Poskytujeme aj  výučbu v anglickom jazyku. 

Počas celého dňa zabezpečujeme pitný režim, zohľadníme aj stravovacie návyky Vášho dieťaťa. Deti denne dostávajú dostatok vitamínov v čerstvom ovocí a zelenine.

Čas odpočinku im spríjemňujeme čítaním knižiek alebo púšťaním relaxačnej hudby.

Tešíme sa na Vás a najmä na Vaše detičky... :)